
ҚФБ Epson L6550 C11CJ30404
- Бар
- Коды:114483280
630 314 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
• Очень высокая скорость печати и сканирования
До 25 страниц в минуту
• Рекордно низкая стоимость печати страницы
Экономичная система емкостей для чернил
• Удобная фронтальная емкость для чернил
Простая и удобная доливка чернил с обновленными контейнерами
• Печать с мобильных устройств и возможности подключения
Поддержка Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet и бесплатных приложений для печати с мобильных устройств
• Создан для бизнеса
2 фронтальных лотка на 250 листов, задний податчик на 50 листов и автоподатчик на 50 листов A4
До 25 страниц в минуту
• Рекордно низкая стоимость печати страницы
Экономичная система емкостей для чернил
• Удобная фронтальная емкость для чернил
Простая и удобная доливка чернил с обновленными контейнерами
• Печать с мобильных устройств и возможности подключения
Поддержка Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet и бесплатных приложений для печати с мобильных устройств
• Создан для бизнеса
2 фронтальных лотка на 250 листов, задний податчик на 50 листов и автоподатчик на 50 листов A4
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Epson |
| Интерфейстер | USB |
| Түстер саны | 4 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 17.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Автоматты екі жақты басып шығару | Иә |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 425х350х500 мм |
| Түпнұсқаларды автоматты түрде беру құрылғысының сыйымдылығы | 125 парақ |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Картридждер саны | 4 |
| Бір циклдегі көшірмелердің максималды саны | 99 |
| Көшіргіштің максималды ажыратымдылығы | 1200x2400 |
| Максималды формат | A4 |
| Түпнұсқаның максималды форматы | A4 |
| Қолданылу саласы | орта кеңсе |
| Ерекшеліктері | СК дисплей, ДК-сыз жұмыс істеу мүмкіндігі, |
| Ақпаратты көрсету | СК-панель |
| Жиексіз басып шығару | Иә |
| Басып шығару | жылтыр қағазға, карточкаларда, күңгірт қағазға, фотоқағазға |
| Фотосуреттерді басып шығару | Иә |
| Қағаздың тығыздығы | 64-256г/м2 |
| Қағазды жіберу | 550 |
| ОЖ қолдау | OS X, Windows |
| Тұтынылатын қуат | 19 Вт |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Сканердің рұқсаты | 1200x2400 |
| Басып шығару жылдамдығы | 32 бет/мин |
| Баспа технологиясы | сиялы |
| Датчик түрі | байланыс (CIS) |
| Мөрдің түрі | түрлі-түсті |
| Сканер түрі | планшетті/созылмалы |
| Құрылғы | ҚФБ |
- Бағасы: 630 314 ₸




