
HuntKey GX750A корпусы қара түсті
- Бар
- Коды:123435274
25 029 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Huntkey GX750A көмегімен әсерлі панорамалық көріністерді тамашалаңыз. Оның ерекше дизайны арқылы жабдықты көруге мүмкіндік бередітолық шыңдалған шыныдан жасалған бүйірлік панель. Huntkey-дің жарқын жарықтандыруы бар алдыңғы жағына баса назар аудару ұмытылмас көрініс береді.Huntkey GX750A стиль мен жоғары өнімділіктің үйлесімі бар дизайныңызды орындау үшін тамаша таңдау болып табылады.
САЛҚЫНДАТУ ТИІМДІЛІГІ
Жақсы желдетілетін корпус торлы панельдермен жабдықталғанжүйелерді толығымен салқындату үшін кедергісіз енуді және үрленген ауа ағынын жасайды.
ДК ҚҰРУҒА ДАЙЫНДАЛҒАН
ATX/M-ATX/Mini-ITX аналық платаларын қолдайды, бұл сіздің бірегей қажеттіліктеріңізге сәйкес платформаны таңдауда икемділікті қамтамасыз етеді. Бірегей дизайн оңай орнату және техникалық қызмет көрсету үшін кең ішкі кеңістікті қамтамасыз етеді. Сіз өнімділігі жоғары құрамдастарды ыңғайлы орналастыра аласыз және қуатты жүйені жасай аласыз. Сондай-ақ 12 желдеткішке дейінгі сыйымдылық салқындату сипаттамаларын дәл реттеуге мүмкіндік береді.
ҮЙЛЕСІМДІЛІК
Процессорлық салқындатқыштың биіктігі (макс.): 165мм;
Графикалық процессордың ұзындығы (макс.): 415 мм.
АҚПАРАТТЫ САҚТАУ
Екі 2,5 қатты күйдегі дискіге және екі 3,5 қатты дискіге дейін кеңейтуге болады.Сіз өнімділігі жоғары құрамдастарды ыңғайлы орналастыра аласыз және Huntkey көмегімен қуатты жүйені жасай аласыз.
ШЫҢДАЛҒАН ЖӘНЕ КРИСТАЛДАЙ ТАЗА БҮЙІРЛІ ШЫНЫПАНЕЛЬДЕР
Компьютердің мөлдір корпусы жүйеңіздің әсерлі және стильді көрінісін жасай отырып, ішкі құрамдастардың күші мен эстетикасынан көрнекі түрде ләззат алуға мүмкіндік береді.
САЛҚЫНДАТУ ТИІМДІЛІГІ
Жақсы желдетілетін корпус торлы панельдермен жабдықталғанжүйелерді толығымен салқындату үшін кедергісіз енуді және үрленген ауа ағынын жасайды.
ДК ҚҰРУҒА ДАЙЫНДАЛҒАН
ATX/M-ATX/Mini-ITX аналық платаларын қолдайды, бұл сіздің бірегей қажеттіліктеріңізге сәйкес платформаны таңдауда икемділікті қамтамасыз етеді. Бірегей дизайн оңай орнату және техникалық қызмет көрсету үшін кең ішкі кеңістікті қамтамасыз етеді. Сіз өнімділігі жоғары құрамдастарды ыңғайлы орналастыра аласыз және қуатты жүйені жасай аласыз. Сондай-ақ 12 желдеткішке дейінгі сыйымдылық салқындату сипаттамаларын дәл реттеуге мүмкіндік береді.
ҮЙЛЕСІМДІЛІК
Процессорлық салқындатқыштың биіктігі (макс.): 165мм;
Графикалық процессордың ұзындығы (макс.): 415 мм.
АҚПАРАТТЫ САҚТАУ
Екі 2,5 қатты күйдегі дискіге және екі 3,5 қатты дискіге дейін кеңейтуге болады.Сіз өнімділігі жоғары құрамдастарды ыңғайлы орналастыра аласыз және Huntkey көмегімен қуатты жүйені жасай аласыз.
ШЫҢДАЛҒАН ЖӘНЕ КРИСТАЛДАЙ ТАЗА БҮЙІРЛІ ШЫНЫПАНЕЛЬДЕР
Компьютердің мөлдір корпусы жүйеңіздің әсерлі және стильді көрінісін жасай отырып, ішкі құрамдастардың күші мен эстетикасынан көрнекі түрде ләззат алуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HuntKey |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 3 |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 160 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 320 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 5 |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 1 |
| Шаңға қарсы сүзгі | Жоқ |
| Өлшемдері | 465x218x461мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB 3.0, USB 2.0x2, аралас аудио ұясы |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 25 029 ₸


