
COUGAR Uniface RGB корпусы ақ түсті
- Бар
- Коды:121432965
47 975 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Орташа өлшемді Uniface RGB корпусымен үнемділік пен өнімділік арасындағы тамаша теңгерімді ашыңыз. Жоғарғы деңгейдегі суды салқындатуға икемді қолдау және тиімді желдету жүйеңізді тіпті қарқынды жүктеме жағдайында да салқындатады, ал бейімделу аналық платалармен әмбебап үйлесімділікте болады.
Дәлдікпен және берік материалдардан жасалған Uniface RGB құрамдас бөліктеріңіздің қорғалуын және құнды жабдықтың қауіпсіздігі мен қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, сенуге болатын сенімділікті қамтамасыз етеді.Алдын ала орнатылған 3 істікшелі желдеткіштерден 4 істікшелі PWM қосқышы бар желдеткіштерге желдеткіш жылдамдығы мен RGB жарықтандыруының біркелкі сәйкестігін қамтамасыз ететін біріктірілген әмбебап желдеткіш хабын пайдалану арқылы жаңартуға болады.
Төрт қорғаныш алынбалы шаң экраны бөлшектерден қорғайды және таза және тиімді жүйені қамтамасыз етеді. Алдыңғы және оң жақтағы магниттік қалқандар қорғанысқа нұқсан келтірместен оңай орнату және тазалау үшін стандартты магнитті үстіңгі және жылжымалы астыңғы қақпақтарды толықтырады.
Дәлдікпен және берік материалдардан жасалған Uniface RGB құрамдас бөліктеріңіздің қорғалуын және құнды жабдықтың қауіпсіздігі мен қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, сенуге болатын сенімділікті қамтамасыз етеді.Алдын ала орнатылған 3 істікшелі желдеткіштерден 4 істікшелі PWM қосқышы бар желдеткіштерге желдеткіш жылдамдығы мен RGB жарықтандыруының біркелкі сәйкестігін қамтамасыз ететін біріктірілген әмбебап желдеткіш хабын пайдалану арқылы жаңартуға болады.
Төрт қорғаныш алынбалы шаң экраны бөлшектерден қорғайды және таза және тиімді жүйені қамтамасыз етеді. Алдыңғы және оң жақтағы магниттік қалқандар қорғанысқа нұқсан келтірместен оңай орнату және тазалау үшін стандартты магнитті үстіңгі және жылжымалы астыңғы қақпақтарды толықтырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | COUGAR |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 9.6 кг |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4 x 120мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 180 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 400 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 4 x 120мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 3 |
| Шаңға қарсы сүзгі | жоғарғы панель |
| Өлшемдері | 493х230х475 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 47 975 ₸







