
COUGAR Duoface Pro RGB корпусы CGR-5AD1W-RGB ақ
- Бар
- Коды:116053824
61 127 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әрбір оқиғаның әрқашан екі жағы болады және Duoface Pro RGB ерекшелік емес. Ол өзінің жеке басының екі жағын көрсететін екі бөлек алдыңғы панельді ұсынады: бір панель керемет RGB жарықтандыруды көрсетеді, ал екіншісі жоғары ауа ағыны үшін оңтайландырылған. Duoface сериясына бұл соңғы қосымша ашық еден жоспарының икемділігі мен инновациялық дизайнының шынайы көрінісі болып табылады.
Құралсыз құрастырудың жаңа мүмкіндігімен панельдер арасында ауысу ең аз күш-жігерді қажет етеді, бұл ауа сорғышты оңтайландыру немесе құрастыруыңыздың көрінісін жылдам және оңай көрсету арасындағы басымдықтарды анықтауға мүмкіндік береді.
Duoface Pro RGB инновациялық жылдам шығарылатын шаң сүзгісі өте функционалды және эстетикалық жағымды, сонымен қатар оның стильді жиектері оны көрнекі түрде ерекшелендіреді. Сонымен қатар, шаң сүзгісін алдыңғы панельді алмай-ақ оңай алып тастауға болады, бұл техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді. Егер сізде екеуі де болуы мүмкін болса, неге функционалдылық пен стильді таңдау керек?
Кабельді бағыттау жолағы графикалық карта ұстағышы ретінде де қызмет ете алатындай етіп жасалған, бұл бос орынды барынша тиімді пайдалануға мүмкіндік береді. Бұл инновациялық дизайн құрамдас бөліктеріңіз туралы нақты түсінік беріп қана қоймайды, сонымен қатар өнімділік тұрақтылығын арттырады.
Құралсыз құрастырудың жаңа мүмкіндігімен панельдер арасында ауысу ең аз күш-жігерді қажет етеді, бұл ауа сорғышты оңтайландыру немесе құрастыруыңыздың көрінісін жылдам және оңай көрсету арасындағы басымдықтарды анықтауға мүмкіндік береді.
Duoface Pro RGB инновациялық жылдам шығарылатын шаң сүзгісі өте функционалды және эстетикалық жағымды, сонымен қатар оның стильді жиектері оны көрнекі түрде ерекшелендіреді. Сонымен қатар, шаң сүзгісін алдыңғы панельді алмай-ақ оңай алып тастауға болады, бұл техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді. Егер сізде екеуі де болуы мүмкін болса, неге функционалдылық пен стильді таңдау керек?
Кабельді бағыттау жолағы графикалық карта ұстағышы ретінде де қызмет ете алатындай етіп жасалған, бұл бос орынды барынша тиімді пайдалануға мүмкіндік береді. Бұл инновациялық дизайн құрамдас бөліктеріңіз туралы нақты түсінік беріп қана қоймайды, сонымен қатар өнімділік тұрақтылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | COUGAR |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 12.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4 |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 190 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 390 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 5 |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Шаңға қарсы сүзгі | жоғарғы панель |
| Өлшемдері | 496x240x465мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | Type C Gen 2 x 1, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, 4 Audio Jack x 1, RGB түймесі |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 10 |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 61 127 ₸










