
Корпус COUGAR MX110 RGB 382BD20.0001 қара
- Бар
- Коды:137252770
22 867 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негіздер үшін жасалған. Көбірек нәрсеге дайын. Аз күтімді қажет ететін MX110 RGB корпусы жеңіл ойындар мен күнделікті қолданбаларға арналған бастапқы компьютерге немесе қосалқы жүйеге арналған орта биіктіктегі тамаша корпус болып табылады. Қуатты жүйе қажет емес, қарапайым және толық пакетте сенімді өнімділік қажет болса, өте қолайлы. Салқындату қуатыалдын ала орнатылған 3x120 мм бекітілген режимді RGB желдеткіші және артқы жағындағы қосымша 120 мм RGB желдеткіші жүйеңізді басынан бастап салқындатады және олардың санын 6x120 мм желдеткіштерге дейін арттыруға болады. 240 мм-ге дейінгі AIO радиаторын НЕМЕСЕ биіктігі 158 мм-ге дейінгі ауа салқындатқышын қолдау жүйеңіздің тіпті жоғары қызу кезінде де оңтайлы температура режимінде болуын қамтамасыз етеді. Графикалық МҮМКІНДІКТЕРМХ110 RGB 305 мм-ге дейін графикалық процессорларды сыйдыра алады, бұл оны өнімді жинақтарда пайдалануға жарамды етеді. Аналық платалармен ҮЙЛЕСІМДІЛІКМХ110 RGB Mini-ITX, M-ATX және ATX аналық платаларымен үйлесімді: құрастыруға қажетті барлық икемділік. Жад сыйымдылығыдеректерді сақтау опциялары жан-жақты: 2×2.5 дюймдік және 2×3.5 дюймдік екі қатты күйдегі дискілерді (SSD) және қатты дискілерді (HDD) қолдау немесе тек 2.5 дюймдік төрт SSD бар конфигурация, бұл қажетінше жад сыйымдылығын кеңейтуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | COUGAR |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | Алдыңғы панельде 3 x 120 мм RGB, артқы панельде 1 x 120 мм RGB |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | 3.5 " HDD ұяшығына төсенішті орнатқан кезде бір 2.5 " дискіні орнатуға болады. E-ATX тақталары, кронштейні бар панель алдыңғы бөлікке жақынырақ орналасады |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 158 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 305 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 2 x 120 мм жоғарғы панельде |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Жоқ |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Шаңға қарсы сүзгі | төменгі панель |
| Өлшемдері | 20 x 36 x 45.2 см |
| Беткі панельдегі қосқыштар | Құлаққаптар, Микрофон, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0 |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 22 867 ₸









