
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау Bticino KM63 , құмды мәрмәр
- Бар
- Коды:138759976
3 896 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
USB 2К+З/USB 2 модульдері бар Bticino KM63 Living Now беткі панелі құмды
KM4141USB механизмімен бірге қолданылады.
Living Now
– бұл Bticino-ның ең жақсы дизайны мен интеллектуалды технологиясын біріктіретін жаңа топтама. Мұның бәрі орнатудың дәстүрлі қарапайымдылығымен үйлеседі. Living Now сериясындағы сәндік жақтаулар топтамасында алдыңғы панельдермен жұптастыру үшін арнайы таңдалған әрлеудің 16 нұсқасы бар. Сәндік жақтаулар әртүрлі материалдардан: пластиктен, металдан ("замак" қорытпасы) және ағаштан жасалған.
KM4141USB механизмімен бірге қолданылады.
Living Now
– бұл Bticino-ның ең жақсы дизайны мен интеллектуалды технологиясын біріктіретін жаңа топтама. Мұның бәрі орнатудың дәстүрлі қарапайымдылығымен үйлеседі. Living Now сериясындағы сәндік жақтаулар топтамасында алдыңғы панельдермен жұптастыру үшін арнайы таңдалған әрлеудің 16 нұсқасы бар. Сәндік жақтаулар әртүрлі материалдардан: пластиктен, металдан ("замак" қорытпасы) және ағаштан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bticino |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 86 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 7 мм |
| Ұялар саны | 2 |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Тік |
| Түсі/реңі | құмды мәрмәр |
| Құрылғының ені | 50 мм |
- Бағасы: 3 896 ₸

