
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған рамка Рубинил LY-FP65, ақ
- Бар
- Коды:138922505
3 419 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Лицевая панель 45x45 для 1 модуля формата Keystone Jack
Предназначены для установки Keystone Jack и модульных аксессуаров. Совместимы с модулями SHIP
Предназначены для установки Keystone Jack и модульных аксессуаров. Совместимы с модулями SHIP
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 60 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 7 мм |
| Ұялар саны | 1 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Тік |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 50 мм |
- Бағасы: 3 419 ₸



