
Legrand Legrand 754134 VLN-l ажыратқыштары мен розеткаларына арналған жақтау, алюминий
- Бар
- Коды:140254552
15 191 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VLN-I АЛЮ жақтау 4-пост /754134/ Valena Life Legrand "Алюминий" 4 постқа арналған жақтау Valena LIFE заманауи дизайны заманауи трендтерді көрсетеді: жұқа, таза сызықтары бар "шаршы-шаршы" конструкциясының ұтымды пішіні кез келген интерьерге оңай сәйкес келеді. Valena LIFE сәндік жиектемелер топтамасы классикалық түсті реңктерді, сондай-ақ табиғи материалдарға еліктейтін заманауи нұсқаларды қамтиды. Керемет нюанс – жақтаудың қабырға бетінен "қалықтауының" әсері.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 86 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 10 мм |
| Ұялар саны | 4 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Тік|Көлденең |
| Түсі/реңі | алюминий |
| Құрылғының ені | 299 мм |
- Бағасы: 15 191 ₸

