
Тарату қорабы KSC 11-301, ABS пластик
- Бар
- Коды:117765628
1 403 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өндірістік, қоғамдық үй-жайларда сыртқы сымдарды төсеу үшін қолданылады. Қуатты немесе төмен токты желілерді орналастыратын гофрленген (арматураланған) құбырлармен пайдалануға арналған. Құбырлар арнайы қорғаныс тығыздағыштары арқылы қосылады. Тарату қораптарын қабырғаларға, төбелерге, науаларға бекітіңіз. Экопласт маркалы ABS пластиктен жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Пішін | Дөңгелек |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 85 мм |
| Ені | 85 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP65 |
| Саны | 1 дана |
| Енгізулер саны | 4 |
| Материал | АБС-пластик |
| Монтаждау | сыртқы |
- Бағасы: 1 403 ₸

