
Perilla басқышы CLASS PLUS 5, 165 см
- Бар
- Коды:110335528
30 490 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CLASS PLUS 5- жиналмалы баспалдақ-басқыш, металл — үйге және саяжайға арналған әмбебап көмекші!
✅ Негізгі сипаттамалары:
🔹 Сатылар саны — 5, биіктігі 1,64 м, жұмыс алаңы 1,15 м
🔹 Ені 0,45 м, қадам тереңдігі 20 см — ыңғайлы және тұрақты
🔹 Максималды жүктеме — 120 кг, салмағы 8,25 кг — берік және сенімді
🔹 Материал — беріктік үшін арматураланған конструкциясы бар болат
✅ Артықшылықтары:
🔹 Кең баспалдақтар — жұмыс кезінде ыңғайлылық пен қауіпсіздік
🔹 Ықшам және жиналмалы — сақтауға және тасымалдауға оңай
🔹 Әмбебаптылық — тұрмыстық, саяжай және өнеркәсіптік жұмыстарға жарамды
🔹 Қосымша құрылым — 4 м биіктікке дейін тұрақты және сенімді
Шырша Ас үйге, жөндеуге, бақшаға күтім жасауға және кез келген биіктіктегі жұмыстарға өте ыңғайлы
💪 Сенімділік, жайлылық және қауіпсіздік — бұл баспалдақпен кез келген жұмысты орындауға болады!
✅ Негізгі сипаттамалары:
🔹 Сатылар саны — 5, биіктігі 1,64 м, жұмыс алаңы 1,15 м
🔹 Ені 0,45 м, қадам тереңдігі 20 см — ыңғайлы және тұрақты
🔹 Максималды жүктеме — 120 кг, салмағы 8,25 кг — берік және сенімді
🔹 Материал — беріктік үшін арматураланған конструкциясы бар болат
✅ Артықшылықтары:
🔹 Кең баспалдақтар — жұмыс кезінде ыңғайлылық пен қауіпсіздік
🔹 Ықшам және жиналмалы — сақтауға және тасымалдауға оңай
🔹 Әмбебаптылық — тұрмыстық, саяжай және өнеркәсіптік жұмыстарға жарамды
🔹 Қосымша құрылым — 4 м биіктікке дейін тұрақты және сенімді
Шырша Ас үйге, жөндеуге, бақшаға күтім жасауға және кез келген биіктіктегі жұмыстарға өте ыңғайлы
💪 Сенімділік, жайлылық және қауіпсіздік — бұл баспалдақпен кез келген жұмысты орындауға болады!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Perilla |
| Салмақ | 8 кг |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Платформаға (алаңға) дейінгі биіктік | 115 мм |
| Бүктелген түрдегі ұзындық | 165 см |
| Қосымша ақпарат | Бұл басқыш 1.65 м биіктіктегі жұмыстарға арналған |
| Сатылар саны | 5 |
| Макс. жұмыс биіктігі (қызметкермен бірге) | 165 см |
| Жиналмалы механизм | Иә |
| Түрі | баспалдақ |
| Трансформер | Жоқ |
| Баспалдақтардың ені | 20 см |
- Бағасы: 30 490 ₸






