
Тік бұрышты тарату қорабы Tyco 240х195х90 мм, АБС-пластик
- Бар
- Коды:138075944
6 193 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TYCO дәнекерлеу қораптары тұрғын үйлердің кіреберістерінде, ауруханаларда, қоғамдық ғимараттарда, сауда орталықтарында және өндірістік ғимараттарда ашық сымдарды орнату кезінде электр желісінің сымдарын тармақтау үшін қолданылады. Өзінің жиынтықтамасында тығыздауыш төлкелер ВТ 55,5 дана, монтаждық бітеуіш 2 дана, тығыздауыш 1 дана бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Tyco |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 195 мм |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP54 |
| Саны | 1 дана |
| Материал | АБС-пластик |
| Монтаждау | сыртқы |
- Бағасы: 6 193 ₸

