
Nika басқыш, сатылар 8,
- Қолжетімді емес
- Коды:50500131
26 935 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Nika СМ8 болат басқышы ыңғайлы және жинақы жиналады. Оның қауіпсіз түсу және көтерілу үшін сегіз ойық сатысы бар. Берік тартқыштар арматураны жайылып кетуден сақтайды. Бұл баспалдақ құралдарды орналастыруға арналған науамен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Nika |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 11 келі |
| Платформаға (алаңға) дейінгі биіктік | 172 мм |
| Бүктелген түрдегі ұзындық | 242 см |
| Қосымша ақпарат | тұтқадағы құралға арналған науа |
| Сатылар саны | 8 |
| Макс. жұмыс биіктігі (қызметкермен бірге) | 392 см |
| Максималды жүктеме | 120 келі |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | ұйымдастырушымен бірге |
| Өлшемдері | 52х11х242,5 см |
| Жиналмалы механизм | Иә |
| Түрі | баспалдақ |
| Трансформер | Жоқ |
| Баспалдақтардың ені | 42 см |
- Бағасы: 26 935 ₸


