
Тік бұрышты тарату қорабы Legrand 213х40х73 мм, пластик
- Бар
- Коды:114435915
3 121 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Коробка трёхместная Legrand 080043 Batibox для сух.пер. 3-местная
Тип: Монтажная коробка
Вес брутто: 0,025 кг
Глубина: 40 мм
Количество мест: Одноместная
Материал: Пластик
Оттенок: Желтый
Способ монтажа: Скрытый
Объекты применения: Для сухих перегородок.
Тип: Монтажная коробка
Вес брутто: 0,025 кг
Глубина: 40 мм
Количество мест: Одноместная
Материал: Пластик
Оттенок: Желтый
Способ монтажа: Скрытый
Объекты применения: Для сухих перегородок.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 73 мм |
| Ұзындығы | 213 мм |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Саны | 1 дана |
| Енгізулер саны | 10 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 3 121 ₸

