
Nika баспалдақ СМ7, 371 см
- Бар
- Коды:107201279
27 134 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Баспалдақ Nika СМ7 — таптырмайтын көмекші қамтамасыз ететін үй және саяжай үшін қауіпсіздік және ыңғайлылық биіктікте әртүрлі жұмыстарды орындау кезінде.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ 7 саты — жайлылықпен 371 см биіктікке жетуге мүмкіндік береді.
- 🔒 Берік металл корпус — сенімділік пен беріктікке кепілдік береді.
- 🌟 Жиналмалы механизм — сақтау және тасымалдау оңай.
- ⚖️ Жеңіл салмақ 7.5 кг — үйдің айналасында қозғалуға ыңғайлы.
Іздегендер үшін қолайлы функционалдық және қауіпсіз қабырғаларды бояу, шамдарды орнату немесе басқа үй тапсырмалары болсын, биіктікте жұмыс істеуге арналған шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Nika |
| Салмақ | 7.5 кг |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Материал | Металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Платформаға (алаңға) дейінгі биіктік | 151 мм |
| Бүктелген түрдегі ұзындық | 219 см |
| Секциялар саны | 1 |
| Сатылар саны | 7 |
| Макс. жұмыс биіктігі (қызметкермен бірге) | 371 қараңыз |
| Жиналмалы механизм | Иә |
| Түрі | баспалдақ |
| Трансформер | Жоқ |
| Баспалдақтардың ені | 6.5 қараңыз |
- Бағасы: 27 134 ₸





