
Тік бұрышты тарату қорабы Legrand 284х73х40 мм, пластик
- Қолжетімді емес
- Коды:101839664
7 064 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Коробка одноместная Legrand 080044 Batibox для сух.пер. 4-местная
Тип: Монтажная коробка
Глубина: 40 мм
Количество мест: Четырёхместная
Материал: Пластик
Оттенок: Желтый
Способ монтажа: Скрытый
Объекты применения: Для сухих перегородок.
Тип: Монтажная коробка
Глубина: 40 мм
Количество мест: Четырёхместная
Материал: Пластик
Оттенок: Желтый
Способ монтажа: Скрытый
Объекты применения: Для сухих перегородок.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 284 мм |
| Ені | 73 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 7 064 ₸

