
40х40х40 мм бұрыштық арна кабелі үшін ішкі бұрышты бұрандамен бекітіңіз
- Бар
- Коды:138251956
6 115 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РКК-40х40 үшін ішкі РУВИНИЛ бұрышы Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғастырушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | бұрыштық кабель-арна үшін ішкі бұрыш |
- Бағасы: 6 115 ₸

