
40х60х120 мм қабырғаға орнатылатын арна кабеліне арналған DKC ашасы
- Бар
- Коды:141929224
3 985 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DKC 00877 LAN 120x60 WO ТА сериясына арналған штепсель
"In-liner Classic" − бұл пластикалық кабельдік қораптардан және аксессуарлардың кең ассортиментінен тұратын, соның ішінде электр қондырғыларын бекітуге арналған, әкімшілік үй-жайларда ауыспалы желілерді ашық төсеуге арналған қораптар (кабельдік арналар) жүйесі. . "In-liner Classic" сериясы классикалық дизайнымен кабельді қораптардың әмбебап жүйесі болып табылады.
"In-liner Classic" − бұл пластикалық кабельдік қораптардан және аксессуарлардың кең ассортиментінен тұратын, соның ішінде электр қондырғыларын бекітуге арналған, әкімшілік үй-жайларда ауыспалы желілерді ашық төсеуге арналған қораптар (кабельдік арналар) жүйесі. . "In-liner Classic" сериясы классикалық дизайнымен кабельді қораптардың әмбебап жүйесі болып табылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | қабырғалық кабель-арнаға арналған бітеуіш |
- Бағасы: 3 985 ₸

