
Ернеулі кабель-арнаға арналған бітеуіш Рувинил ақ
- Бар
- Коды:104238879
3 207 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РКК-16х16 арналған РУВИНИЛ бітеуіші
Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 16 мм |
| Ені | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 16 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ернеулі кабель-арнаға арналған бітеуіш |
- Бағасы: 3 207 ₸

