
Қабырғалық кабель-арна үшін Legrand ішкі бұрышы 50х85х50 мм
- Бар
- Коды:140550211
5 030 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand METRA 638021 ішкі бұрышы 85х50мм
Legrand Metra 85х50 мм кабель арнасының ішкі бұрышы бір қимадағы екі кабель арнасын тегіс бұрышпен қосуға арналған. Пластмассадан жасалған және бетінің өңделмеген қорғаныш жабыны бар. Кабельге бекіту тәсілі - қысыммен басу арнасы. Бұрыштар реттелмейді (өзгермейтін бұрыш 90°).
Legrand Metra 85х50 мм кабель арнасының ішкі бұрышы бір қимадағы екі кабель арнасын тегіс бұрышпен қосуға арналған. Пластмассадан жасалған және бетінің өңделмеген қорғаныш жабыны бар. Кабельге бекіту тәсілі - қысыммен басу арнасы. Бұрыштар реттелмейді (өзгермейтін бұрыш 90°).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 85 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | қабырғалық кабель-арна үшін ішкі бұрыш |
- Бағасы: 5 030 ₸

