
Қабырғалық кабель-арнаға арналған DKC бұрышы тегіс 50х300х50 мм
- Бар
- Коды:139235553
24 611 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CPO 90 көлденең бұрышы 90° 300х50 бекіткіш элементтермен және жалғастырғыш пластиналармен жиынтықта
"S5 Combitech" табақты науалар жүйесі кабельдік трассаларды, соның ішінде күрделі құрылымды салуға арналған. Жүйеге кіретін бұрылыстар жолды қажетті жазықтықта белгілі бір бұрышта бұруға мүмкіндік береді. 90° СРО көлденең бұрышы трассаның көлденең жазықтықта тік бұрышпен бұрылуын қамтамасыз етеді. Жиынтықты аксессуардың құрамына сапалы және сенімді монтаждау үшін қажетті бөлшектер кіреді: жалғастырғыш пластиналар және бекіту элементтері.
Кабельдік астаудың ені - 300 мм.
Кабельдік астаудың биіктігі - 50 мм.
Материалдың қалыңдығы - 0,8 мм.
"S5 Combitech" табақты науалар жүйесі кабельдік трассаларды, соның ішінде күрделі құрылымды салуға арналған. Жүйеге кіретін бұрылыстар жолды қажетті жазықтықта белгілі бір бұрышта бұруға мүмкіндік береді. 90° СРО көлденең бұрышы трассаның көлденең жазықтықта тік бұрышпен бұрылуын қамтамасыз етеді. Жиынтықты аксессуардың құрамына сапалы және сенімді монтаждау үшін қажетті бөлшектер кіреді: жалғастырғыш пластиналар және бекіту элементтері.
Кабельдік астаудың ені - 300 мм.
Кабельдік астаудың биіктігі - 50 мм.
Материалдың қалыңдығы - 0,8 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | Болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғаға орнатылатын кабель арнасы үшін тегіс бұрыш |
- Бағасы: 24 611 ₸

