
Corsair iCue LINK TITAN 360 RX RGB салқындату жүйесі AIO CW-9061018-WW
- Қолжетімді емес
- Коды:140594667
114 531 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Corsair iCue LINK TITAN 360 RX RGB (CW-9061018-WW) сұйық салқындату жүйесі максималды өнімділік пен стильді көріністі қалайтын энтузиастар үшін флагмандық шешім болып табылады. Соңғы iCue LINK экожүйесінің арқасында салқындатқышты орнату және басқару оңайырақ және ыңғайлырақ.
Негізгі сипаттамалары:
Салқындату түрі: Сұйық (AIO)
Үйлесімділік: Intel (LGA 1700, 1200, 115x) / AMD (AM5, AM4)
Радиатор: 360 мм, алюминий, ламелалардың тығыздығы жоғары
Желдеткіштер: 3x 120 мм RX RGB сандық басқарумен және адрестік жарықтандырумен
Желдеткіштердің жылдамдығы: 2400 айн/мин дейін
Шу деңгейі: 36 дБ дейін
iCue LINK қолдауы: барлық компоненттердің "бір жолға" жеңілдетілген қосылымы
RGB-жарықтандыру:
Сорғы мен желдеткіштердің керемет ARGB жарықтандыруы
Corsair iCue БҚ арқылы толық синхрондау
Зияткерлік басқару:
Температураны, желдеткіш жылдамдығын бақылау және iCue LINK System Hub арқылы артқы жарық әсерлерін реттеу
Артықшылықтары:
Көптеген кабельдерсіз жеңілдетілген құрастыру
Төтенше жүктемелер кезінде де салқындатудың жоғары тиімділігі
iCue LINK экожүйесінің болашақ жаңартуларын қолдау
Қуатты ойын құрылымдары үшін де, жұмыс станциялары үшін де қолайлы. Corsair TITAN 360 RX — бұл бір шешімдегі сенімділік, өнімділік және стиль.
Негізгі сипаттамалары:
Салқындату түрі: Сұйық (AIO)
Үйлесімділік: Intel (LGA 1700, 1200, 115x) / AMD (AM5, AM4)
Радиатор: 360 мм, алюминий, ламелалардың тығыздығы жоғары
Желдеткіштер: 3x 120 мм RX RGB сандық басқарумен және адрестік жарықтандырумен
Желдеткіштердің жылдамдығы: 2400 айн/мин дейін
Шу деңгейі: 36 дБ дейін
iCue LINK қолдауы: барлық компоненттердің "бір жолға" жеңілдетілген қосылымы
RGB-жарықтандыру:
Сорғы мен желдеткіштердің керемет ARGB жарықтандыруы
Corsair iCue БҚ арқылы толық синхрондау
Зияткерлік басқару:
Температураны, желдеткіш жылдамдығын бақылау және iCue LINK System Hub арқылы артқы жарық әсерлерін реттеу
Артықшылықтары:
Көптеген кабельдерсіз жеңілдетілген құрастыру
Төтенше жүктемелер кезінде де салқындатудың жоғары тиімділігі
iCue LINK экожүйесінің болашақ жаңартуларын қолдау
Қуатты ойын құрылымдары үшін де, жұмыс станциялары үшін де қолайлы. Corsair TITAN 360 RX — бұл бір шешімдегі сенімділік, өнімділік және стиль.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Corsair |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2100 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 36 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Жағдайы | Жаңа |
| Модельмен үйлесімділік | Corsair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2500 ж |
| Ұзындығы | 0 мм |
| Қосымша ақпарат | 0 |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Максималды ауа ағыны | 73.5 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 300 айн/мин |
| Шудың ең төменгі деңгейі | 10 дБ |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | гидродинамикалық |
| Қалыңдық | 0 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
| Ені | 0 мм |
- Бағасы: 114 531 ₸



