
Legrand қабырғаға орнатылатын кабель арнасы үшін тегіс бұрыш 40x60x40 мм
- Бар
- Коды:140052770
4 922 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand 638199 Уг.плоск/Т 60x40 мм METRA
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | қабырғаға орнатылатын кабель арнасы үшін тегіс бұрыш |
- Бағасы: 4 922 ₸

