
Tyco 55х55х32 мм шаршы тарату қорабы, АБС-пластик
- Бар
- Коды:138069816
1 431 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
О/п, 55х55х32мм үшін TYCO дәнекерлеу қорабы
TYCO дәнекерлеу қораптары тұрғын үйлердің кіреберістерінде, ауруханаларда, қоғамдық ғимараттарда, сауда орталықтарында және өндірістік ғимараттарда ашық сымдарды орнату кезінде электр желісінің сымдарын тармақтау үшін қолданылады. Терминалдық блокпен жабдықталған, үй-жайлардың ішінде ашық немесе кабельдік арналардың ішінде орнатылған телефондық және басқа сымдар мен кабельдерді қосуға арналған. Бұл қораптардың IP 40 қорғаныс дәрежесі бар.
TYCO дәнекерлеу қораптары тұрғын үйлердің кіреберістерінде, ауруханаларда, қоғамдық ғимараттарда, сауда орталықтарында және өндірістік ғимараттарда ашық сымдарды орнату кезінде электр желісінің сымдарын тармақтау үшін қолданылады. Терминалдық блокпен жабдықталған, үй-жайлардың ішінде ашық немесе кабельдік арналардың ішінде орнатылған телефондық және басқа сымдар мен кабельдерді қосуға арналған. Бұл қораптардың IP 40 қорғаныс дәрежесі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Tyco |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 32 мм |
| Ұзындығы | 55 мм |
| Ені | 55 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP40 |
| Саны | 1 дана |
| Материал | АБС-пластик |
| Монтаждау | сыртқы |
- Бағасы: 1 431 ₸

