
Қабырғалық кабель арнасының сыртқы бұрышына арналған DKC қақпағы 300х330х100 мм
- Бар
- Коды:139235593
18 054 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CPO 90 көлденең 90° негіз 300 бұрышына арналған қақпақ метиздермен және PTCE пластиналарымен жиынтықта
Бұрыштық қақпақ оңай және мықтап бекітіліп, ылғал мен ірі бөлшектердің науаға енуіне жол бермейді. Қажет болса, кабельге қол жеткізу үшін қақпақты біраз уақытқа алып тастауға болады – бұл үшін арнайы құралдар қажет емес. Аксессуардың орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат". Ұзындығы – 430 мм, ені – 300 мм. Қақпақ сапалы және сенімді орнату үшін қажетті бекіткіштермен бірге жеткізіледі.
Бұрыштық қақпақ оңай және мықтап бекітіліп, ылғал мен ірі бөлшектердің науаға енуіне жол бермейді. Қажет болса, кабельге қол жеткізу үшін қақпақты біраз уақытқа алып тастауға болады – бұл үшін арнайы құралдар қажет емес. Аксессуардың орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат". Ұзындығы – 430 мм, ені – 300 мм. Қақпақ сапалы және сенімді орнату үшін қажетті бекіткіштермен бірге жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 300 мм |
| Ені | 330 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Материал | Болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғалық кабель арнасының сыртқы бұрышына арналған қақпақ |
- Бағасы: 18 054 ₸

