
Салқындатқыш 1STPLAYER CC 240 BLACK
- Бар
- Коды:114754397
41 123 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Сумен салқындатылатын салқындатқыш 1STPLAYER CC 240 BLACK
1STPLAYER CC 240 - компьютердің процессорын тиімді және тыныш салқындату үшін жасалған сумен салқындатылатын салқындатқыш.
Радиатор: Салқындатқыш диаметрі 120 мм екі желдеткіші бар радиатормен жабдықталған, ол процессордан жылуды тиімді шығаруға қабілетті.
Тыныш жұмыс: Желдеткіштер мен сорғы ең аз шу деңгейінде тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді, бұл компьютердің жұмысын ыңғайлы етеді.
RGB жарықтандыру: Салқындатқышта RGB жарықтандыруы болуы мүмкін, бұл пайдаланушының қалауына сәйкес түс пен артқы жарық әсерлерін реттеуге мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
Сокет Intel (115X/1366/2011/1700) & AMD (AM5/AM4/AM3/AM2/FM1/FM2/FM3)
Материал Алюминий
Процессордың максималды TDP (жылу қуаты), Вт 250
Ауа ағыны, CFM(минутына текше фут) 75.61
Сорғының жылдамдығы, айн/мин(минутына айналымдар) 2500
Шу деңгейі, дБ 30
Қосқыш 3 істікшелі, 4 істікшелі
3pin + ARGB жарықтандыруды қосу қосқышы
Желдеткіштер саны 2 x 120мм
Радиатордың өлшемдері, мм 277×119×27
Помпаның өлшемі, мм 89 х 51 х 74
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2000 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 30 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 277 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 2 дана |
| Максималды ауа ағыны | 71.8 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 800 айн/мин |
| Шудың ең төменгі деңгейі | 25 дБ |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 41 123 ₸



