
Аспалы тарату қалқаны 325х430 мм
- Бар
- Коды:129412177
33 328 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
325х430х103 мм металл есігі бар 24 модульді жасырын сымдарға арналған шкаф TYCO 69124M Жасырын сымдарға арналған металл есігі бар пластикалық Tuso шкафтары (IP40) Тұрғын және кеңсе үй-жайларында орнатуға арналған кіріктірілген шкафтарды қиратты. Бұл шкафтар ыңғайлылықты, орнату жылдамдығын қамтамасыз ететін және кез келген интерьерге үйлесімді үйлесетін бірегей дизайнға ие. H E ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ: Болат қаңылтырдан жасалған жақтау мен есік коррозияға қарсы қорғанысқа ие, арнайы бояумен боялған, Пломбалауға арналған арнайы құлақшалар рұқсатсыз кіруден қорғайды, Нөлдік шиналар суппортының орнын оңай өзгерту, Есіктің айналмалы тұтқасының орнына кілтпен құлыпты орнату мүмкіндігі, Ашық және жасырын түрде орнатылады, Шкафтың есіктері ауыстырылатын. Бекітуге арналған арнайы тіректер 24 қосылымға арналған жердегі нөлге арналған пластикалық шина ұстағышын орнатуға мүмкіндік береді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Без бренда |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 325 мм |
| Тереңдігі | 103 мм |
| Ені | 430 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша | Қалқан, TYCO, 69124М/68124М, Металл есігі бар 24 модульге арналған, 430х325х103 мм, IP 40 |
| Модульдер саны | 24 |
| Монтаждау тәсілі | аспалы |
| Шкафтың түрі | тарату қалқаны |
- Бағасы: 33 328 ₸

