
HuntKey GX 750PRO 750 Вт қуат көзі
- Бар
- Коды:128984683
32 116 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Huntkey GX 750PRO – 80 PLUS® Bronze Huntkey компаниясының қуат блогы.
GX 750PRO жоғары конверсия жылдамдығын және тұрақты қуат шығысын қамтамасыз етеді. Сонымен қатар, оның күтпеген дизайны компьютерге сыртынан да, ішінен де сәнді көрініс береді.
Қара жалпақ кабельдер қарапайым кабельді басқаруды, тазалықты және еркіндікті қамтамасыз етеді.
Ойластырылған схемотехника қамтамасыз етеді неғұрлым тұрақты кернеу саны аз пульсаций, және жақсартылған жалпы өнімділігі. +12V GX 750PRO бір желісі ең жақсы өнімділікпен кез келген дерлік жабдықты қуаттандыратын тұрақты шығыс өнімділігін қамтамасыз етеді.
Өте тыныш
Температураны бақылаудың интеллектуалды жүйесі ендірілген. Айнымалы жылдамдықтағы Aufomatic желдеткішімен және оңтайландырылған жел арнасымен жабдықталған. Электрондық шулар жойылды.
Желдеткіштің кідірту режимі 60S
Желдеткіш өшірілгеннен кейін 60 секунд бойы жұмысын жалғастырады. Бұл ыстық нүктелерді болдырмайды, қалдық жылуды кетіреді және жүйенің толық салқындауын қамтамасыз етеді.
Жапондық конденсаторлар
Жапондық премиум 105 ° C кіріктірілген конденсаторлар ең қатал жағдайларда да ымырасыз өнімділікті, сенімділікті және ұзақ мерзімділікті қамтамасыз етеді.
Қорғаныс қасиеттері
OCP, OPP, OVP, SCP көмегімен толық қорғаныс.
Айнымалы токтың тұрақсыздығына байланысты кенеттен тоқтап қалуды болдырмау үшін 180-264В кіріс кернеуінің кең ауқымын қолдайды. Электрлік кедергілермен күресу үшін электромагниттік кедергілердің бастапқы және қайталама кіріс сүзгілерімен жабдықталған.
GX 750PRO жоғары конверсия жылдамдығын және тұрақты қуат шығысын қамтамасыз етеді. Сонымен қатар, оның күтпеген дизайны компьютерге сыртынан да, ішінен де сәнді көрініс береді.
Қара жалпақ кабельдер қарапайым кабельді басқаруды, тазалықты және еркіндікті қамтамасыз етеді.
Ойластырылған схемотехника қамтамасыз етеді неғұрлым тұрақты кернеу саны аз пульсаций, және жақсартылған жалпы өнімділігі. +12V GX 750PRO бір желісі ең жақсы өнімділікпен кез келген дерлік жабдықты қуаттандыратын тұрақты шығыс өнімділігін қамтамасыз етеді.
Өте тыныш
Температураны бақылаудың интеллектуалды жүйесі ендірілген. Айнымалы жылдамдықтағы Aufomatic желдеткішімен және оңтайландырылған жел арнасымен жабдықталған. Электрондық шулар жойылды.
Желдеткіштің кідірту режимі 60S
Желдеткіш өшірілгеннен кейін 60 секунд бойы жұмысын жалғастырады. Бұл ыстық нүктелерді болдырмайды, қалдық жылуды кетіреді және жүйенің толық салқындауын қамтамасыз етеді.
Жапондық конденсаторлар
Жапондық премиум 105 ° C кіріктірілген конденсаторлар ең қатал жағдайларда да ымырасыз өнімділікті, сенімділікті және ұзақ мерзімділікті қамтамасыз етеді.
Қорғаныс қасиеттері
OCP, OPP, OVP, SCP көмегімен толық қорғаныс.
Айнымалы токтың тұрақсыздығына байланысты кенеттен тоқтап қалуды болдырмау үшін 180-264В кіріс кернеуінің кең ауқымын қолдайды. Электрлік кедергілермен күресу үшін электромагниттік кедергілердің бастапқы және қайталама кіріс сүзгілерімен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | HuntKey |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Жоқ |
| PCI-E қосқыштарының саны | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 4 |
| Қуат | 750 Вт |
| 12VHPWR болуы | Жоқ |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 140x150x86 |
| Сертификат 80 PLUS | Bronze |
| Салқындату жүйесі | Желдеткіш 12 см |
| Стандарт | 80+ Bronze |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
| Шу деңгейі | өте тыныш |
- Бағасы: 32 116 ₸


