
Zalman ZM600-XE II 600 Вт қуат көзі
- Бар
- Коды:101131128
26 375 ₸
- +7 (701) 635-42-91
ZALMAN Wattbit II 600W [ZM600-XE II] қуат көзі кез келген компьютерлік жинақтың ажырамас бөлігі болып табылады. Бұл модельдің номиналды қуаты 600 Вт құрайды, бұл бұл шешімді өнімді процессорлар мен графикалық карталарды пайдалану және қуатты бастапқы және орта деңгейдегі ойын және жұмыс компьютерлерін жасау үшін тамаша және жеткілікті өнімді таңдау жасайды. Қуат көзінің маңызды ерекшелігі сонымен қатар оның жоғары сенімділігі мен пайдалану қауіпсіздігі болып табылады, бұл бірінші дәрежелі құрамдастарды қолдануға және озық қорғаныс технологияларын қолдауға байланысты.
ZALMAN Wattbit II 600 Вт қуат көзі классикалық ATX корпусында жасалған және кез келген құрастыруға жарамды қатаң және әмбебап дизайнымен ерекшеленеді. Компоненттерді қосу үшін осы модельде тозуға және зақымдануға төзімді стандартты қосқыштар мен ұзын матадан өрілген кабельдер қолданылады. Жүйені құрастырудың қосымша ыңғайлылығы үшін қуат көзінің конфигурациясында бекіту бұрандалары мен желілік кабель қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Кіріс кернеуі | 220 - 230 жылы |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| CPU қосқыштарының саны | 1 |
| IDE қосқыштарының саны | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 4 |
| Қуат | 600 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 86х150х140 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Жоқ |
| Салқындату жүйесі | 1 желдеткіш (120 мм) |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 26 375 ₸

