
LEX EDP 093 IX күмістен жасалған үрмелі шкаф
- Бар
- Коды:101043659
176 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Духовой шкаф Электрический Lex EDP 093 IX нержавеющая сталь
| Основные характеристики | |
|---|---|
| Тип духовки | электрическая |
| Тип управления | независимое |
| Переключатели | поворотные/кнопки |
| Утапливаемые переключатели | да |
| Мощность подключения | 3100 Вт |
| Класс энергоэффективности | A |
| Объем духовки | 60 л |
| Максимальная температура | 250 °С |
| Очистка духовки | традиционная |
| Конвекция | есть |
| Гриль | есть |
| Особенности | |
| Дисплей | есть |
| Таймер | есть |
| Тип таймера | электронный |
| Количество программ духовки | 9 |
| Режимы духовки | 3D конвекция, 3D конвекция с нижним нагревом, верхний и нижний нагрев с конвек-цией, традиционный, нижний нагрев, турбо гриль, турбо гриль с конвекцией, подсветка, размораживание |
| Открывание дверцы | вниз |
| Количество стекол в дверце | 3 |
| Освещение духовки | есть |
| Размеры и цвет | |
| Цвет | нержавеющая сталь |
| Размеры (ШхГхВ) | 59.5 х 53 х 59.5 см |
| Размеры ниши для встраивания (ШхГхВ) | 56 x 58 x 60 см |
| Вес (нетто) | 29 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | LEX |
| Гриль | Иә |
| Қуат тұтыну класы | A |
| Конвекция | Иә |
| Пештің түрі | электр |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| істік | Жоқ |
| Дисплей | Жоқ |
| Пешті тазалау | Дәстүрлі |
| Бумен пісіру | Жоқ |
| Таймер | Иә |
| Микротолқынды функция | Жоқ |
| Сағат | Иә |
| Электр өртеу | Жоқ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Газды бақылау | Жоқ |
| Пештің есігі | қайырмалы |
| Қосымша пеш | Жоқ |
| Басқа функциялар мен ерекшеліктер | салқындату желдеткіші, қорғанысты өшіру, камераны жарықтандыру |
| Максималды температура | 250 °С |
| Қосылу қуаты | 3.1 кВТ |
| Пештің көлемі | 60 л |
| Ауыстырып қосқыштар | жылытылатын |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 59.5х59.5х53 см |
| Жібіту | Иә |
| Қыздыру режимдерінің | 9 |
| Қосылу тәсілі | Электрлік |
| Телескопиялық бағыттағыштар | Иә |
| Термоқаптама | Жоқ |
| Дисплей түрі | сенсорлық |
| Тұмшапештің түрі | тәуелсіз |
| Түсі | Күміс |
| Есік әйнектерінің саны | үш |
- Бағасы: 176 990 ₸

