
HP Color LaserJet Professional CP5225n (CE711A) қара
- Бар
- Коды:1500031
816 140 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Принтер лазерный HP Color LaserJet Professional CP5225n
Этот универсальный и недорогой настольный принтер A3 позволяет печатать деловую документацию любого формата – от почтовых открыток до крупноформатных документов. Тонер HP ColorSphere, высокая скорость печати и удобство эксплуатации обеспечивают великолепное качество отпечатков и непревзойденную надежность.
Подходит для 3-15 работников офиса
Целевая аудитория – небольшие рабочие группы (3 – 15 пользователей) в малых и средних компаниях, которым требуется универсальный принтер для печати различных типов документов, включая таблицы, маркетинговые материалы, презентации для клиентов и крупноформатные документы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hewlett Packard |
| Интерфейстер | USB |
| Түстер саны | 4 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 40.9 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бірінші баспаның шығу уақыты | 16 c (с/б), 17 c (түрлі-түсті) |
| Қағазды шығару | 250 парақ. (стандартты) |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 545х338х599 мм |
| Қолмен беру науасының сыйымдылығы | 100 парақ |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Картридждер саны | 4 |
| Айына беттер саны | 75000 |
| Түрлі-түсті басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 600x600 dpi |
| Максималды формат | A3 |
| Қолданылу саласы | орта кеңсе |
| Жад көлемі | 192.0 |
| Ерекшеліктері | USB интерфейс кабелі жинаққа кірмейді |
| Ақпаратты көрсету | СК-панель |
| Басып шығару | жылтыр қағазға, карточкаларда, конверттерде, күңгірт қағазға, фильмдерде, заттаңбаларда |
| Қағаздың тығыздығы | 60-220 г/м2 |
| Қағазды жіберу | 350 парақ. (стандартты), 850 парақ. (ең жоғарғы) |
| ОЖ қолдау | Linux, Mac OS, Windows |
| Тұтынылатын қуат | 440 Вт (жұмыс кезінде), 4.4 Вт (күту режимінде) |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Ресурс | 7000 бет (б/б картридж/тонер), 7300 бет (түрлі-түсті картридж/тонер) |
| Басып шығару жылдамдығы | 20 бет/мин (б/б А4), 20 бет/мин (түрлі-түсті А4) |
| Баспа технологиясы | лазерлік |
| Мөрдің түрі | түрлі-түсті |
| Құрылғы | принтер |
| Процессордың жиілігі | 540.0 |
| Қаріптер және басқару тілдері | PCL 5c|PCL 6|PostScript|PostScript 3 |
- Бағасы: 816 140 ₸



