
Корпус COUGAR Duoface RGB CGR-5ZD1B-RGB қара
- Бар
- Коды:106604657
41 566 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Duoface RGB екі ерекше алдыңғы панельді ұсынады. Шыңдалған шыны панель керемет жарық пейзажын көрсете алады, ал ауа ағыны панелінде кең ауа сорғыштары бар. Ол теңдесі жоқ салқындату тиімділігін қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар тақырыпты фантастикалық қамтуды қамтамасыз етеді.
Инновациялық жылдам шығарылатын шаң сүзгісі эстетикамен үйлесетін өте функционалды мүмкіндік болып табылады. Шеттеріндегі стильді дизайн сізге ешкімге сәйкес келмейтін бірегейлікті ұсынады. Шаң сүзгісін алдыңғы панельді алмай-ақ оңай алып тастауға болады.
Duoface RGB құрылғысында екі үлкен 140 мм ARGB желдеткіші, 120 мм ARGB желдеткіші және арнайы логотипі бар. Арнайы RGB түймесі арқылы бірнеше таңғажайып жарық әсерлерін басқаруға болады. Кірістірілген жарықдиодты контроллер жарықтандыруды бүкіл жүйе бойынша синхрондау үшін 5В ARGB аналық плата қосқышымен үйлесімді.
Ауа ағынының панелі жоғары сапалы металдан соғылған және диаметрі 5,0 мм тесіктермен тесілген. Теңдесі жоқ салқындату тиімділігін қамтамасыз ететін кең ауқымды таза ауа ағынын қамтамасыз етеді.
Инновациялық жылдам шығарылатын шаң сүзгісі эстетикамен үйлесетін өте функционалды мүмкіндік болып табылады. Шеттеріндегі стильді дизайн сізге ешкімге сәйкес келмейтін бірегейлікті ұсынады. Шаң сүзгісін алдыңғы панельді алмай-ақ оңай алып тастауға болады.
Duoface RGB құрылғысында екі үлкен 140 мм ARGB желдеткіші, 120 мм ARGB желдеткіші және арнайы логотипі бар. Арнайы RGB түймесі арқылы бірнеше таңғажайып жарық әсерлерін басқаруға болады. Кірістірілген жарықдиодты контроллер жарықтандыруды бүкіл жүйе бойынша синхрондау үшін 5В ARGB аналық плата қосқышымен үйлесімді.
Ауа ағынының панелі жоғары сапалы металдан соғылған және диаметрі 5,0 мм тесіктермен тесілген. Теңдесі жоқ салқындату тиімділігін қамтамасыз ететін кең ауқымды таза ауа ағынын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | COUGAR |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 3 |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 190 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 330 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 2 |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Шаңға қарсы сүзгі | алдыңғы панель |
| Өлшемдері | 491х230х386 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, 4 Аудио ұясы x1, RGB түймесі |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 10 |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 41 566 ₸










