
Legrand 068512 ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау, күміс
- Бар
- Коды:140037644
11 100 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand 068512 Celiane ЛП роз.д/колон.дв.тит.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | 068512 |
| Құрылғының биіктігі | 53 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 7 мм |
| Ұялар саны | 2 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Тік |
| Түсі/реңі | күміс |
| Құрылғының ені | 53 мм |
- Бағасы: 11 100 ₸

