
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау DKC F0000L, ақ
- Бар
- Коды:140815874
1 624 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"45х45" электр қондырғыларын орнатуға арналған 2 модульге арналған жақтау. Мақсаты: электр қондырғыларын "In-liner Front" пластикалық қораптарына, BUS едендік мұнарасына, алюминий қораптарына және "In-liner Aero" бағандарына орнату. Техникалық сипаттамалары: материал ABS пластиктен жасалған; екі сыртқы жағында бірдей жақтауларды қатарға қосуға және бір тұтас жақтаудың астында пайдалануға арналған құлыптар бар. Әртүрлі EUI серияларына арналған рамалар бір-бірімен байланыспайды, бірақ бір жақтаудың астына қатарға орнатылады. Түсі ақ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | F0000L |
| Құрылғының биіктігі | 50 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 20 мм |
| Ұялар саны | 1 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Тік |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 50 мм |
- Бағасы: 1 624 ₸


