
Schneider Electric NU200854 ажыратқыштары мен розеткаларына арналған жақтау , антрацит
- Бар
- Коды:133146275
11 620 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шнайдер электрлік UNICA СТУДИЯСЫНЫҢ жақтауы (антрацит) төрттік, тік немесе көлденең қалыпта орнатылады. - Электр қондырғысы бұйымын үй-жайдың интерьеріне үйлесімді орналастыруға және өзіңіздің қайталанбас дизайныңызды жасауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | NU200854 |
| Құрылғының биіктігі | 85 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 10 мм |
| Ұялар саны | 4 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | ажыратқыш үшін, розетка үшін |
| Орнату | Тік|Көлденең |
| Түсі/реңі | антрацит |
| Құрылғының ені | 298 мм |
- Бағасы: 11 620 ₸

