
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау Legrand 078814, ақ
- Бар
- Коды:138244192
4 945 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand 078814 Рамка 4м гор Белая MSC N
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 86 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 12 мм |
| Ұялар саны | 4 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 120 мм |
- Бағасы: 4 945 ₸

