
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау Legrand 080254, сұр
- Бар
- Коды:139712369
12 844 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Суппорт Batibox, монтаждау бұрандаларда 4 орын./10 мод., Legrand MSC-CLN.
Көлденең және тігінен орнатуға болады. Сылақтың түсуінен қорғалған бұрандалармен бірге жеткізіледі.
Көлденең және тігінен орнатуға болады. Сылақтың түсуінен қорғалған бұрандалармен бірге жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 50 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 20 мм |
| Ұялар саны | 4 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | ажыратқыш үшін, розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | сұр |
| Құрылғының ені | 50 мм |
- Бағасы: 12 844 ₸

