
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған рамка DKC 100, көгілдір
- Бар
- Коды:133898269
3 091 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DKC RAL7021 суппорт жақтауы электр қондырғыларын орнату қораптарына орнатуға арналған. Сыртқы әсерлерге төзімділігі жоғары берік материалдан жасалған. Жақтаудың түсі сұр-қара (RAL7021), бұл оны заманауи интерьерлер үшін стильді және әмбебап шешім етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | 75010G |
| Құрылғының биіктігі | 228 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 9 мм |
| Ұялар саны | 1 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | көгілдір |
| Құрылғының ені | 100 мм |
- Бағасы: 3 091 ₸

