
APC BX1600MI-GR үздіксіз қуат көзі
- Бар
- Коды:101144003
246 046 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ИБП семейства Back-UPS надежно защищают электропитание мощных компьютерных систем, маршрутизаторов и модемов, внешних систем хранения, игровых приставок и прочей электроники в доме или организации. Эти ИБП стабилизируют напряжение при его отклонении от безопасных значений и дают возможность длительной работы от батарей при отключении электроэнергии. Они также обеспечивают защиту электропитания от опасных бросков и всплесков напряжения, а ПО для управления ИБП позволяет максимально полно использовать его возможности.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | APC by Schneider Electric |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.3 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Толық жүктеме кезінде жұмыс уақыты | 0.6 мин |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | үздіксіз қоректендіру көзі |
| Зарядтау уақыты | 8 сағ |
| Батареяға ауысу уақыты | 6 мс |
| Жартылай жүктеме кезіндегі жұмыс уақыты | 6.1 мин |
| Кіріс кернеуі | 1-фазалық |
| Шығу қуаты (белсенді) | 900 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 1600 ДА |
| Шығу кернеуі | 1-фазалық |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 140х190х390 мм |
| Қорғау | жергілікті желіні қорғау, жоғары вольтты импульстерден қорғау |
| Дыбыстық сигнализация | Иә |
| Интерфейстер | Ethernet 10/100, USB |
| Қуат қосқыштарының саны | 4 |
| Макс. кіріс кернеуі | 300 Жылы |
| Импульстің жұтылатын макс. энергиясы | 273 Дж |
| Мин. кіріс кернеуі | 140 Жылы |
| Ақпаратты көрсету | жарықдиодты индикаторлар |
| Түрі | интерактивті |
| Шығыс сигналының түрі | синусоиданың сатылы жуықтауы |
| Шығыс қуат қосқыштарының түрі | CEE 7 (еуророзетка) |
- Бағасы: 246 046 ₸



