
CyberPower OR600ELCDRM1U қара
- Бар
- Коды:5400929
141 734 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Линейно-интерактивные ИБП CyberPower OR600ELCDRM1U Линейно-интерактивный ИБП с выходным напряжением в виде аппроксимированной синусоиды подойдет для защиты офисного оборудования такого, как рабочие станции, сетевые или периферийные устройства. Обычно линейно-интерактивные ИБП используются для обеспечения резервным питанием рабочих мест в офисе или в серверной. ИБП оснащен многофункциональным ЖК-дисплеем, на котором в режиме реального времени отображаются уровни входного и выходного напряжения, состояние аккумуляторной батареи, время автономной работы, предупреждения о перегрузке. Сетевые порты позволяют подключить и обеспечить надежной защитой от скачков напряжения любое сетевое оборудование. Реализована возможность горячей замены батарей, что позволяет выполнять техническое обслуживание ИБП без значительных перерывов в работе.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.1 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Толық жүктеме кезінде жұмыс уақыты | 4 мин |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тірекке орнату мүмкіндігі | Иә |
| Зарядтау уақыты | 8 сағ |
| Батареяға ауысу уақыты | 4 мс |
| Жартылай жүктеме кезіндегі жұмыс уақыты | 13 мин |
| Шығу қуаты (белсенді) | 360 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 600 ДА |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 433х44х235 мм |
| Батареяны ыстық ауыстыру | Иә |
| Батареяны ауыстыру | Иә |
| Қорғау | жергілікті желіні қорғау, жоғары вольтты импульстерден қорғау, қысқа тұйықталудан қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау, телефон желісін қорғау, кедергілерді сүзу |
| Дыбыстық сигнализация | Иә |
| Интерфейстер | USB |
| Қуат қосқыштарының саны | 6 |
| Макс. кіріс кернеуі | 263 Жылы |
| Импульстің жұтылатын макс. энергиясы | 405 Дж |
| Мин. кіріс кернеуі | 160 Жылы |
| Ақпаратты көрсету | СК-экран |
| Қосымша интерфейстерге арналған слот | Иә |
| Шығу кернеуінің тұрақтылығы (батарея режимі) | 10 |
| Түрі | интерактивті |
| Шығыс сигналының түрі | синусоиданың сатылы жуықтауы |
| Шығыс қуат қосқыштарының түрі | IEC 320 C13 (компьютерлік) |
- Бағасы: 141 734 ₸


