
Legrand бұрыштық кабель арнасы үшін ішкі бұрыш 50х80х50 мм
- Бар
- Коды:138604728
7 195 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ішкі бұрышы Legrand 010602 DLP 80х50мм
Қорапқа арналған ішкі бұрыш 50х80. Қабырғаға орнатылатын магистральдық қораптың ішкі бұрылысына қондыруға арналған.
Қорапқа арналған ішкі бұрыш 50х80. Қабырғаға орнатылатын магистральдық қораптың ішкі бұрылысына қондыруға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | бұрыштық кабель-арна үшін ішкі бұрыш |
- Бағасы: 7 195 ₸

