
DKC бұрышы 40х80х40 мм базалық кабель арнасы үшін тегіс
- Қолжетімді емес
- Коды:138244535
5 485 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жазық бұрыш NPAN DKC 01740 80x40
Тегіс NPAN бұрышы трассаның 90° бұрылысын (L-тәрізді бұрылыс) ұйымдастыру кезінде кабельдік қораптардың түйіскен жерлерін эстетикалық безендіруге арналған. ABS пластиктен жасалған материал. Өлшемі 80х40 мм
Тегіс NPAN бұрышы трассаның 90° бұрылысын (L-тәрізді бұрылыс) ұйымдастыру кезінде кабельдік қораптардың түйіскен жерлерін эстетикалық безендіруге арналған. ABS пластиктен жасалған материал. Өлшемі 80х40 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ернеулі кабель-арна үшін тегіс бұрыш |
| Ені | 80 мм |
- Бағасы: 5 485 ₸

