
Бұрыштық кабель арнасы үшін ішкі бұрышты 40х60х40 мм бұрады
- Бар
- Коды:138252021
4 189 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РКК-60х40 үшін ішкі РУВИНИЛ бұрышы Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғастырушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | бұрыштық кабель-арна үшін ішкі бұрыш |
- Бағасы: 4 189 ₸

