
Қабырғалық кабель-арна үшін Legrand сыртқы бұрышы 20х60х20 мм
- Бар
- Коды:140052796
4 933 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Общие характеристики: Мини-плинтусы DLPlus 60x16/20 Аксессуары Система с охватывающей крышкой Соответствуют NF C 68-104 Соответствуют НПБ - 246-97
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 20 мм |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | қабырғалық кабель-арна үшін сыртқы бұрыш |
- Бағасы: 4 933 ₸

