
50х100х50 мм қабырғалық кабель арнасына арналған DKC бұрышы тегіс
- Бар
- Коды:139235590
17 405 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CPO 90 көлденең бұрышы 90° 100х50 бекіткіш элементтермен және жалғастырғыш пластиналармен жиынтықта
"S5 Combitech" табақты науалар жүйесі кабельдік трассаларды, соның ішінде күрделі құрылымды салуға арналған. Жүйеге кіретін бұрылыстар жолды қажетті жазықтықта белгілі бір бұрышта бұруға мүмкіндік береді. 90° СРО көлденең бұрышы трассаның көлденең жазықтықта тік бұрышпен бұрылуын қамтамасыз етеді. Жиынтықты аксессуардың құрамына сапалы және сенімді монтаждау үшін қажетті бөлшектер кіреді: жалғастырғыш пластиналар және бекіту элементтері.
Кабельдік астаудың ені - 100 мм.
Кабельдік астаудың биіктігі - 50 мм.
Материалдың қалыңдығы - 0,8 мм.
"S5 Combitech" табақты науалар жүйесі кабельдік трассаларды, соның ішінде күрделі құрылымды салуға арналған. Жүйеге кіретін бұрылыстар жолды қажетті жазықтықта белгілі бір бұрышта бұруға мүмкіндік береді. 90° СРО көлденең бұрышы трассаның көлденең жазықтықта тік бұрышпен бұрылуын қамтамасыз етеді. Жиынтықты аксессуардың құрамына сапалы және сенімді монтаждау үшін қажетті бөлшектер кіреді: жалғастырғыш пластиналар және бекіту элементтері.
Кабельдік астаудың ені - 100 мм.
Кабельдік астаудың биіктігі - 50 мм.
Материалдың қалыңдығы - 0,8 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | Болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғаға орнатылатын кабель арнасы үшін тегіс бұрыш |
- Бағасы: 17 405 ₸

