
Қуат көзі MIKroTik G1040A-60WF 200 Вт
- Бар
- Коды:137568552
28 556 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mikrotik қуат көзі - сымы бар қуатты қуат көзі аналық платаларды қуаттандыруға арналған. Mikrotik қуат көзі 110-220 В 0,7 А кіріс кернеуін 0,8А ток кезінде 24 В тұрақты кернеуге түрлендіреді. Жұмыс температурасының диапазоны -30℃-ден +50℃-ге дейін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Mikrotik |
| Формфактор | TFX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240 В 1,5 А |
| Қосымша ақпарат | коммутатор үшін шығыс кернеуі: 12В - 5А |
| Қорғау | шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), төмен кернеуден (UVP) қорғау |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Жоқ |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 50х40х16 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Жоқ |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20 pin |
| Негізгі | |
| Қуат | 200 Вт |
- Бағасы: 28 556 ₸

