
AeroCool APNX C1 WH корпусы ақ түсті
- Бар
- Коды:114327261
70 809 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Aerocool APNX C1 WH компьютерлік корпусы пайдаланылмаған
Aerocool брендінің инновациялық шешімі – APNX C1 компьютерлік корпусы.
APNX C1 корпусы кейінгі инвестицияларды қажет етпейтін бай әрлеуге ие. Осылайша, корпуста жылу таратуды жақсартатын 120 мм APNX FP1 төрт желдеткіш орнатылған. Желдеткіштердің қалыңдығы стандартты 25 мм-ден үлкен және 30 мм-ге дейін жетеді, бұл салқындатқыштардың тиімділігін 30-50% жақсартады. Сонымен қатар, инновациялық жақтау дизайны жалпы эстетикаға талғампаздық береді. Ауа ағыны 74,6CFM.
APNX C1 әртүрлі салқындату конфигурациялары үшін перфорацияланған алдыңғы, бүйірлік және үстіңгі панельдермен жабдықталған.
Корпустың өлшемдері 230×502 × 464 мм — ATX, Micro ATX және mini-ITX аналық платаларына сәйкес келеді. Ішкі кеңістік 395 мм-ге дейінгі көлемді графикалық карталар үшін жеткілікті.Сонымен қатар, видеокарта үшін қосымша ұстағыш қарастырылған.
Басқа нәрселермен қатар, 360 мм екі радиаторды орнату үшін ішкі кеңістік жеткілікті:
● Жоғарғы панель: Радиатор 120/240/280/360 мм (міндетті емес)
● Бүйірлік панель: радиатор 120/240/360 мм (міндетті емес)
● Артқы панель: радиатор 120 мм (міндетті емес)
Сондай-ақ қосымша салқындатқыштарға арналған 11 слот бар.
Қосымша салқындату:
● Алдыңғы панель: 120 мм x 3 немесе 140 мм x 3 (макс.) (120 мм ARGB x 3 желдеткіш жинаққа кіреді)
● Үстіңгі панель: 120 мм x 3 немесе 140 мм x 2 (макс.)
● Бүйірлік тақта: 120 мм x 3 (макс.)
● Артқы панель: 120 мм x 1 (макс.) (120 мм ARGB x 1 желдеткіші жинаққа кіреді).
Адрестік RGB жарықтандыруы бар желдеткіштерді қосуға арналған 5 портты PWM ARGB басқару хабын қамтиды. Стандартты 4 істікшелі PWM желдеткіштерімен және 3 істікшелі ARGB желдеткіштерімен үйлесімді.
Алынбалы бүйірлік панельде сымдарды толықтыру және сыртқы эстетиканы сақтау үшін оларды жасыру үшін кабельді басқаруға қажеттінің бәрі бар.Ұқыпты құрастыру үшін ішкі тереңдігі 40 мм кабельдерді бағыттау. Панельдердің өзі ДК ішкі бөліктеріне оңай қол жеткізу үшін ешқандай құралсыз жойылады.
Басқа ерекшеліктердің арасында мыналарды атап өтуге болады:
● SGCC және SECC болаттан жасалған корпустың қалыңдығы 8 мм.
● Алдыңғы панель порттары: 2 x USB 3.0 Type-A, 1 x USB 3.0 Type-C және 3,5 мм аудио ұясы.
● Екі алынбалы шаң сүзгісі - біреуі алдыңғы панельдің артында, екіншісі корпустың астында орналасқан.
● Кабельді басқаруға арналған резеңке тығыздағыштар мен Velcro жолақтары.
● Графикалық карталарға арналған жинақ: ұстағыш және икемді ұзартқыш кабель (бөлек сатылады).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AeroCool |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 3 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4x120мм ARGB |
| Қосымша ақпарат | СЖО қолдауы: Жоғарғы жағы: 120/240/280/360мм; Артқы жағы: 120мм; Бүйір жағы: 240/360 мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 166 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 395 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 3 |
| Шаңға қарсы сүзгі | жоғарғы панель |
| Өлшемдері | 502x230x464мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB3.0 x 2, USB C x 1, HD аудио және микрофон |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 70 809 ₸









