
Электр қозғалтқышы WEG 12310536 2.2 кВТ 1440 айн/мин
- Бар
- Коды:143898916
116 457 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WEG AM W20-100L асинхронды электр қозғалтқышы (12310536 тармақ) - үш фазалы желілерде жұмыс істеуге арналған, төрт полюсі бар, қуаты 2,2 кВТ болатын сенімді электр жабдықтары. Қоректендіру кернеулерінің диапазонына қосылу мүмкін: 220-240 В / 380-415 В немесе 50 Гц жиілікте 440-460 В. Электр қозғалтқышы беріктік пен жеңілдіктің оңтайлы арақатынасын қамтамасыз ететін B3T көлденең орнату түрімен және алюминий корпусымен стандартты түрде жасалған. Энергия тиімділігі класы IE1 энергияны үнемдеудің негізгі деңгейіне сәйкес келеді, ал корпустың қорғаныс дәрежесі IP55 шаң мен ылғалдан қорғауға кепілдік береді. Дизайн қорғаныс қақпақтары бар шарикті мойынтіректерді және TEFC салқындату жүйесін (толық жабық желдеткішпен салқындату) қамтиды, бұл жабдықтың әртүрлі жұмыс жағдайларында ұзақ және тұрақты жұмыс істеуіне ықпал етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WEG |
| Салмақ | 23 кг |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Кернеу | 220 В |
| Номиналды ток | 8.3 А |
| Қозғалтқыш түрі | Асинхронды |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 37х29х27см |
| ПӘК | 81.8 % |
| Бекіту тәсілі | табан |
| Қорғау дәрежесі | IP55 |
| Өндіруші ел | Бразилия |
| Фазалылық | үш фазалы |
| Айналымдар саны (номиналды) | 1500 айн/мин |
- Бағасы: 116 457 ₸






