
Zalman N5 MF корпусы қара түсті
- Бар
- Коды:101230793
27 657 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ZALMAN N5 MF корпусы ойын немесе жұмыс компьютерін жасауға арналған стильді және функционалды шешімді ұсынады. Модель жоғары сапалы металдан және пластмассадан жасалған, сонымен қатар алдыңғы панельдегі RGB жарықтандыруды және мөлдір бүйірлік және алдыңғы шыны панельді біріктіретін әдеттен тыс көрініспен ерекшеленеді, соның арқасында құрастыруыңыздың құрамдас бөліктері әрқашан көз алдында болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4 х 120х120 мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 158 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 365 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 5 х 120х120 мм |
| Ашу механизмі | екі қабырға алынып тасталады |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 4 |
| Өлшемдері | 200х450х437 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 27 657 ₸



