
Корпус Formula CRYSTAL Z1+ қара
- Бар
- Коды:120628990
23 329 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Корпус Formula V Crystal Z1+ Black, қоректендіру блогы жоқ.
Crystal Z1+ көмегімен әсерлі панорамалық көріністі тамашалаңыз.
Корпустың ерекше дизайны жабдықты толығымен шыңдалған шыныдан жасалған алдыңғы және бүйірлік панельдер арқылы көруге мүмкіндік береді.
Тегіс сыртқы түріне, теңшелетін RGB жарықтандыруына, жақсартылған салқындатуға және ыңғайлы кабельді басқаруға баса назар аудара отырып, Crystal Z1+ стиль мен өнімділіктің үйлесімін қалайтын ойыншылар үшін тамаша таңдау болып табылады.
Жақсы желдетілетін корпус Crystal Z1+ жабдықталған бүйірлік, алдыңғы және төменгі панелімен сүзгілеу толықтыра отырып, озық дизайн жүргізеді тазалауды және циркулирует ауа ағыны.
Корпуста жоғарғы панельде 2 120 мм FRGB желдеткіші және артқы қабырғада 1 120 мм FRGB желдеткіші бар, олар ауа ағынының жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді, бұл жүйенің бірінші дәрежелі салқындату қабілетін қамтамасыз етеді.
Сондай-ақ салқындату жүйесін 120 мм 5 желдеткішке дейін кеңейтуге немесе 240 СЖО орнатуға болады
Процессорлық салқындатқыштың биіктігі (макс.): 165 мм.
Графикалық процессордың биіктігі (макс): 300 мм.
Тікелей артқы панельде 2x 2.5" дискілерге және алынбалы бөліктегі қаптаманың астындағы 1X 3.5" дискілерге қолдау көрсетіңіз.
Алдыңғы панельде USB 3.0, USB 2.0 , Type-C қосқыштары және біріктірілген аудио ұясы бар.
Crystal Z1+ көмегімен әсерлі панорамалық көріністі тамашалаңыз.
Корпустың ерекше дизайны жабдықты толығымен шыңдалған шыныдан жасалған алдыңғы және бүйірлік панельдер арқылы көруге мүмкіндік береді.
Тегіс сыртқы түріне, теңшелетін RGB жарықтандыруына, жақсартылған салқындатуға және ыңғайлы кабельді басқаруға баса назар аудара отырып, Crystal Z1+ стиль мен өнімділіктің үйлесімін қалайтын ойыншылар үшін тамаша таңдау болып табылады.
Жақсы желдетілетін корпус Crystal Z1+ жабдықталған бүйірлік, алдыңғы және төменгі панелімен сүзгілеу толықтыра отырып, озық дизайн жүргізеді тазалауды және циркулирует ауа ағыны.
Корпуста жоғарғы панельде 2 120 мм FRGB желдеткіші және артқы қабырғада 1 120 мм FRGB желдеткіші бар, олар ауа ағынының жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді, бұл жүйенің бірінші дәрежелі салқындату қабілетін қамтамасыз етеді.
Сондай-ақ салқындату жүйесін 120 мм 5 желдеткішке дейін кеңейтуге немесе 240 СЖО орнатуға болады
Процессорлық салқындатқыштың биіктігі (макс.): 165 мм.
Графикалық процессордың биіктігі (макс): 300 мм.
Тікелей артқы панельде 2x 2.5" дискілерге және алынбалы бөліктегі қаптаманың астындағы 1X 3.5" дискілерге қолдау көрсетіңіз.
Алдыңғы панельде USB 3.0, USB 2.0 , Type-C қосқыштары және біріктірілген аудио ұясы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Formula |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.36 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 1 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | Үстіңгі панельде 2 дана 120 мм FRGB, артқы қабырғада 1 дана 120 мм FRGB. |
| Қосымша ақпарат | Қоректендіру блогы жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 165 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 300 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 2 дана 120мм төменгі панельде |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Шаңға қарсы сүзгі | жоғарғы панель |
| Өлшемдері | 346 x 212 x 487mm |
| Беткі панельдегі қосқыштар | Type-C x 1, USB3.0 x 1, USB2.0 x 2, HD Audio |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 23 329 ₸






