
AeroCool Gladiator Duo-G-BK-v1 корпусы қара
- Бар
- Коды:103156811
36 910 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Aerocool Gladiator Duo-G-BK-v1 компьютерлік корпусы
Шыңдалған шыныдан жасалған бүйір панелі бар жоғары өнімді MID-TOWER корпусы жүйенің барлық құрамдастарын қарастыруға мүмкіндік береді. Алдыңғы панельдің жарықдиодты ARGB-жарығының бірегей дизайнының арқасында корпус өте стильді көрінеді. Корпустың алдыңғы, үстіңгі және артқы жағындағы сұйықтықты салқындатуды қолдайды, бұл жылуды кетірудің жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Үстіңгі панельде 2 алдын ала орнатылған 120 мм ARGB желдеткіші және корпустың артқы панелінде 1 алдын ала орнатылған 120 мм ARGB желдеткіші.
ЖИЫНТЫҚТА ARGB-ЖАРЫҒЫ БАР 120 ММ ҮШ ЖЕЛДЕТКІШ БАР
Үстіңгі жағында 2 алдын ала орнатылған 120 мм ARGB желдеткіші және корпустың артқы жағында 1 алдын ала орнатылған 120 мм ARGB желдеткіші.
ЖЕЛДЕТКІШ DUO 12. Екі жарықдиодты сақина Duo 12 желдеткіші оны салқындату кезінде жүйеңіз үшін бірегей жарықтандыруды жасайды.
АДРЕСТІК RGB ЖАРЫҚТАНДЫРУМЕН ҮЙЛЕСІМДІ
Адрестік RGB жарықтандыруды (Asus Aura Sync, MSI Mystic Light Sync және Gigabyte RGB Fusion 3 істікшелі ARGB 5V қосқышы бар) қолдайтын аналық платаларды қосуға мүмкіндік береді.
ARGB шамдары бар желдеткіштерді екі жолдың бірімен басқарыңыз: RGB шамдарын басқару түймесі немесе адрестік RGB шамдары бар аналық плата.
6 ЖЕЛДЕТКІШКЕ АРНАЛҒАН ЖАРЫҚТАНДЫРУДЫ БАСҚАРУҒА АРНАЛҒАН ХАБ
6 істікшелі қосқыштары бар ARGB шамдары бар алтыға дейін PWM желдеткіштерін + ARGB шамдары бар және 3 істікшелі 5В қуаты бар тағы екі желдеткішті немесе компоненттерді қосуға болады.
16,8 миллион түстерге ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light Sync және Gigabyte RGB Fusion қоса алғанда, RGB адрестік жарықтандыруы бар үйлесімді аналық платалардан қол жеткізіледі.
PWM-МЕН ҮЙЛЕСІМДІЛІК (PWM)
Аналық платадағы желдеткіштерге арналған 4 істікшелі қосқыш PWM функциясымен үйлесімді екенін тексеріңіз.
• PWM негізіндегі – PWM желдеткіштерімен үйлесімді
• Кернеуге негізделген – PWM желдеткіштерімен үйлесімді емес
ЖАҚСАРТЫЛҒАН ЖЕЛДЕТУ
Алдыңғы жағындағы желдеткіш саңылаулар ауа ағынын арттырады және жоғары салқындату үшін желдетуді жақсартады.
ШЫҢДАЛҒАН ШЫНЫДАН ЖАСАЛҒАН БҮЙІРЛІК ПАНЕЛЬ
Ол жүйенің барлық құрамдастарын көруге және компьютерді көзге көрсетуге мүмкіндік беретін шыңдалған шыныдан жасалған бүйірлік панельмен бірге келеді.
АУАМЕН САЛҚЫНДАТУ
Ағын арқылы: үстіңгі, алдыңғы және артқы жағындағы желдеткіштер тамаша салқындатуды қамтамасыз етеді.
Алдыңғы панель: 120 мм x 3 немесе 140 мм x 2 (Макс.)
Үстіңгі панель: 120 мм x 2 (жиынтықта 120 мм ARGB-желдеткіш x 2)
Артқы панель: 120 мм x 1 (жиынтықта 120 мм ARGB-желдеткіш x 1)
Қуат көзінің қаптамасы: 120 мм x 2 (Макс.)
СҰЙЫҚТЫҚТЫ САЛҚЫНДАТУ
Корпустың алдыңғы, үстіңгі және артқы жағындағы сұйықтықты салқындатуды қолдайды, бұл жылуды кетірудің жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді.
Алдыңғы панель: 120/240/360 мм радиатор (Міндетті емес)
Үстіңгі панель: 120/240 мм радиатор (Міндетті емес)
Артқы панель: 120 мм радиатор (Міндетті емес)
ЕКІ СЕКЦИЯЛЫ ДИЗАЙН
Екі камералы конструкция жылуды негізгі көлемнен алып тастап, барлық жағынан тиімдірек салқындатуды қамтамасыз етеді.
МЕДИАКОНТЕНТКЕ ЫҢҒАЙЛЫ ҚОЛЖЕТІМДІЛІК
3.0 USB x 2 кірістеріне, HD аудио шығысына және микрофонды қосуға арналған портқа, сондай-ақ power (қуат) және reset (ысыру) түймелеріне жылдам және оңай қол жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AeroCool |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 3 |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | СЖО қолдауы: Алдыңғы жағы: 120/240/360мм; Үстіңгі жағы: 120/240 мм; Артқы жағы: 120 мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 161 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 326 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 3 |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 3 |
| Өлшемдері | 210х519х404 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB 2*3.0, HD-Audio+Mic |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 36 910 ₸









